Pronájem limuzíny Olomouc

Pronájem luxusní prodloužené limuzíny, láhev sektu a kontaktní show od muže či dívky. Cena v Olomouci je 12 800 Kč

Cena: 12.800 Kč

Zahrnuto v ceně:

hodinová jízda v Olomouci
dámský kontaktní striptýz
pro 12 osob
láhev sektu
Tři ženy slaví rozlučku se svobodou u bílé limuzíny Lincoln v centru města se šampaňským v ruce

Detaily nabídky:

V Olomouci nabízíme pronájem prostorné bílé limuzíny Lincoln s kapacitou až pro 12 osob. Součástí hodinové jízdy je 30 volných kilometrů, welcome drink v podobě láhve sektu a kontaktní show zkušené striptérky přímo uvnitř limuzíny v délce 15 minut. Kompletní party balíček pořídíte za 12 800 Kč. Pokud plánujete dámskou rozlučku se svobodou a chcete do limuzíny objednat mužského striptéra, cena začíná od 9 700 Kč.

Luxusní interiér bílé limuzíny Lincoln s LED osvětlením, barem a připraveným sektem na rozlučku se svobodou
Atmosféra uvnitř limuzíny Lincoln během party jízdy

Luxusní limuzína Lincoln v Olomouci

Tato bílá limuzína Lincoln z roku 2009 má černou plátěnou střechu, podobně jako kabriolety, což působí velmi luxusně. Právě kvůli této střeše je ale náchylnější, a proto je limuzína celoročně garážovaná. K dispozici je bar, kde je připraven sekt, bílé plastové šampusky i whiskovky pro případ, že si objednáte tvrdý alkohol.

Limuzína je stále vylepšována. V letošním roce 2026 pro vás nově připravila 3 LCD televize a nové ozvučení, díky kterému se můžete přes Bluetooth propojit se svým mobilem a pouštět si nejen hudbu, ale i videoklipy. Před třemi lety bylo zmodernizováno také venkovní osvětlení, aby limuzína ve tmě vynikla už z velké dálky. Uvnitř nechybí ani LED osvětlení stropu, baru a stěny za řidičem.

Bílá limuzína Lincoln s modrým LED osvětlením zaparkovaná večer před historickým kostelem v Olomouci
Večerní limuzína Lincoln v historickém centru Olomouce

V limuzíně je k dispozici voda zdarma. Můžete si také zakoupit další láhev sektu za 290 Kč nebo si s předstihem objednat láhev rumu, whiskey či vodky za 1 300 Kč. Za plechovku Plzně účtujeme 50 Kč.

Do limuzíny si můžete přiobjednat polepy jak ke svatbě, tak i na rozlučku se svobodou. Cena se odvíjí od počtu slov i velikosti nápisu a pohybuje se mezi 3 000 Kč až 4 000 Kč. Připravit můžeme také neživou svatební výzdobu limuzíny, například stuhy na zrcátkách a klikách, ozdobné SPZ nebo svatební klobouček připevněný na kapotě auta. Cena této výzdoby je 1 000 Kč.

V limuzíně se můžete těšit na tanečnici Linu nebo Sáru, které si můžete prohlédnout v naší galerii striptérek. Pokud jste dámská společnost a plánujete objednat mužského striptéra, nabídneme vám Ronyho nebo Marka. Pokud si vyberete prémiové striptéry, jako jsou Amill nebo Noah, počítejte s navýšením ceny o 4 000 Kč.

Chcete si pronajmout limuzínu v Olomouci na rozlučku se svobodou, narozeniny nebo svatbu? Plánujete jízdu mimo Olomouc? Pošlete nám nezávaznou poptávku a rezervujte si termín včas. Stačí napsat počet osob, datum a místo přistavení limuzíny. O zbytek už se postaráme my.

Další varianty pronájmu limuzíny

Luxusní prodlouženou limuzínu vám můžeme nabídnout i v ostatních městech mimo Olomouc nebo s doplňkovým programem v podobě policejního zastavení limuzíny.

Policejní zastavení limuzíny naším policistou nebo policistkou s následnou strip show přímo v limuzíně vás vyjde na 13 800 Kč.

Pronájem limuzíny s odjezdem z Brna kamkoliv po městě i mimo něj zahrnuje 4 hodiny jízdy limuzínou, 80 volných kilometrů, láhev sektu, možnost vlastního alkoholu i sexy taneční program. Kompletní party zážitek pořídíte za 20 100 Kč.

Zahrnuto v ceně:

hodinová jízda v Olomouci
pro 12 osob
dámský kontaktní striptýz
láhev sektu

Máš zájem o tuhle nabídku?
Objednávej zde



    Preferuji platbu:

    Doplňující popis:

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů